Варяг

(3 отзыва)

Краткое описание:

Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для ефективного контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

  • Описание
  • Рекомендації щодо застосування
    Рекомендації із застосування препарату

Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для ефективного контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

Переваги препарату:

  • високоефективний ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії;
  • гнучкість у застосуванні — досить широке «технологічне вікно» застосування;
  • відсутність обмежень щодо застосування в сівозміні;
  • сумісний з більшістю засобів захисту рослин;
  • повністю розкладається в ґрунті та рослинах;
  • відсутність фітотоксичності на рослині порівняно із гербіцидами на основі ацетохлору.

Сумісність:

Сумісний з іншими гербіцидами, окрім лужних. В більшості випадків застосовується самостійно. Перед приготуванням сумішей провести пробне змішування.

Механiзм дії:

Гербіцид системної дії. Інгібітори процесів фотосинтезу та біосинтезу.

Спектр дії:

Чутливі бур’яни: щириця (види), приворотень польовий, курячі очка польові, волосняк розсічний, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, гібіск трійчастий, гірчиця польова, грицики звичайні, ромашка (види), портулак городній, гірчиця польова, паслін чорний, лобода (види), кропива глуха пурпурна, кропивка волосиста, гірчак березковидний, гірчак почечуйний, фіалка триколірна, талабан польовий, мишій (види), просо (види), пальчатка (види), будяк жовтоцвітний, галінсога (види), лисохвіст мишачохвостиковий, морква дика. Середньочутливі бур’яни: канатник Теофраста, амброзія полинолиста, лутига розлога, сить їстівна, молочай (види), підмаренник чіпкий, мальва лісова, подорожник (види), королиця посівна, вероніка двійчаста, осот городній, сухоребрик лікарський.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину: 250-300 л/га

Особливостi застосування:

Найефективніший період для застосування післясходово — фаза бур’янів сім’ядолі – 2 пари листочків. Застосовується як до появи сходів культури, так і до фази 3 (5) листків у кукурудзи, в посівах соняшника — лише до появи сходів культури. Найсприятливішими умовами для використання препарату є тепла погода, достатня вологість повітря і ґрунту. Оптимальна температура повітря для застосування – від 14°С до 25°С. За післясходового застосування у посівах кукурудзи фаза бур’янів не має перевищувати 2 справжніх листків. При випадінні великої кількості опадів, якщо рослини сої та соняшника (проростки, сходи) залишаються підтопленими водою в період дії гербіциду, або внаслідок відбивання від поверхні ґрунту препарату, може привести до пошкодження рослини або загибелі молодих культурних рослин.

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM

Закажите звонок
и мы вам перезвоним!