Компанія «UKRAVIT» — українська аграрна компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив. Основними напрямками діяльності компанії «UKRAVIT» є виробництво та продаж пестицидів, засобів для знищення гризунів та побутових комах, добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.

“Агрохімічні технології” (АХТ) – бренд засобів захисту, що протягом 10 років успішно поширюється на ринку України. АХТ зарекомендував себе як надійний та вигідний партнер українського аграрія. Площа землі, обробленої пестицидами бренду АХТ, щорічно зростає.

Пестициди “Агрохімічні технології” – це результат поєднання комплексу серйозних лабораторних і польових досліджень, високих вимог до виробництва та спеціального підходу до контролю якості.

Компанія представляє на вітчизняному аграрному ринку кращих закордонних виробників добрив, через мережу незалежних дилерів забезпечує аграріїв сучасними мінеральними добривами, застосування яких гарантує отримання високої врожайності з поліпшеною якістю товарної продукції культур та високою окупністю добрив. «ВІТЕРА УКРАЇНА» є командою професіоналів, що будують свою роботу на основі взаємовигідної співпраці та взаємоповаги.

Євросем національний виробник посівного матеріалу основних та нішових культур. професійна команда із року в рік впроваджує сучасні технології вирощування посівного матеріалу. ми виробляємо посівний матеріал соняшника, кукурудзи, сої, гороху, сочевиці, нуту, а також бактеріальні препарати і органічні мікродобрива.

Підхід Nuseed до насіннєвого бізнесу зовсім інший. Розробка високоврожайного гібридного насіння ріпаку, сорго та соняшнику – це лише початок. Nuseed виходить за межі Beyond Yield™  шляхом розробки унікальних характеристик рослин з новітнім в своєму роді складом жирів та білків та створення нових ринків, які виходять за межі лише споживання. Ми розробляємо нове насіння для споживачів з раніше не існуючими потребами.

Компанія ADAMA пропонує аграріям ефективні продукти та послуги, щоб  спростити їхнє життя та допомогти зростати. Ми прагнемо покращити якість і кількість врожаїв та забезпечуємо захист від бур’янів, шкідників та хвороб. Таким чином, компанія ADAMA відіграє важливу роль у зусиллях, що спрямовані на збільшення виробництва продуктів харчування для населення світу, яке стрімко зростає.