Делавіт

(3 отзыва)

Краткое описание:

Контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових і овочевих культур від комплексу хвороб.

 • Описание
 • Рекомендації щодо застосування
  Рекомендації із застосування препарату

Контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових і овочевих культур від комплексу хвороб.

Переваги препарату:

 • високоефективно контролює паршу листя, плодів та інші хвороби на відповідних культурах навіть за високого ступеня їх розвитку;
 • володіє подовженим періодом захисної дії – на 2-3 дні порівняно з іншими контактними фунгіцидами за рахунок повторного перерозподілу діючої речовини;
 • гнучкий у строках застосування – можливе застосування на усіх фазах росту та розвитку культури;
 • надзвичайно висока стійкість до змивання опадами;
 • не спричиняє утворення «сiтки» на плодах яблуні та ягодах винограду;
 • відмінно переноситься рослиною (відсутня фітотоксичність);
 • не має загрози виникненню резистентності;
 • безпечний для бджіл і корисних комах – можливість застосування в період цвітіння;
 • покращує якість плодів і поліпшує їх зберігання.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не рекомендується змішувати з мінеральними маслами та препаратами на основі сірки.

Механiзм дії:

Дитіанон володіє контактною дією. Фунгіцид впливає на ферменти з тіоловою групою, що беруть участь у клітинному диханні грибів. Механізм дії полягає в інгібуванні розвитку спор збудників хвороб на поверхні листків і плодів.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 3.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю – 30 діб.

Норма витрати робочого розчину: 500-1000 л/га – плодові насадження; 500-800 л/га – виноград; 200-300 л/га – картопля. Норми витрат робочого розчину необхідно вибирати в залежності від фази розвитку культури, віку насаджень і ступеня розвитку хвороби. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та низькому інфекційному фоні; максимальні — при повному розвитку листової поверхні та високому інфекційному фоні.

Особливостi застосування:

Найкращий результат досягається при профілактичному застосуванні фунгіциду. Фунгіцид ДЕЛАВІТ є високоефективним у контролі первинної інфекції парші (весною – зараження аскоспорами) та вторинного зараження (літом – конідіальне спороношення). Діюча речовина препарату не повністю розчиняється у воді, за рахунок чого збільшується тривалість дії. Після обробки на рослині утворюється стійкий до опадів захисний шар, що надійно стримує проростання спор і споруляцію збудників. Окрема частина діючої речовини згодом розчиняється у воді (опади, роса, тощо) та забезпечує більш тривалу фунгіцидну дію і захист нового приросту в порівняні з іншими контактними препаратами. Здатність утримуватись на оброблювальній поверхні та повторний розподіл забезпечують високу ефективність дії у дощових умовах та за низьких температур на початку вегетації. Найкращим періодом в контролі первинної інфекції парші є період між фазами розвитку яблуні «мишаче вушко» – «лісовий горіх», особливо за низьких температур повітря та в період частих опадів, коли інші контактні фунгіциди менш ефективно діють внаслідок змивання дощем. Інтервал між обробками – 8-10 діб, залежно від розвитку хвороб та погодних умов. Обприскування рекомендовано проводити як у прямій послідовності, так і чергувати з препаратами системної дії (ДЖЕК ПОТ, ЗАХИСНИК, САМШИТ, СТРАЖ, ТОП ЕФЕКТ, УНІКАЛЬ). Оптимальні температурні умови для обробки – 10-25°С.

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM

Закажите звонок
и мы вам перезвоним!