ЗБЕРЕЖЕМО СИЛУ РОСЛИН РАЗОМ

Розпочали свою діяльність в 2016 році, як регіональний дистриб’ютор в сфері агровиробництва на території Запорізької та Херсонської областей. Головною метою нашої компанії ми ставимо надійність та відповідальність перед партнерами, хочемо бути максимально корисними для аграріїв в будь-яку годину їхньої праці задля отримання високого результату.

Маємо 7 професійних менеджерів з продажу, які можуть надати важливі та обґрунтовані рішення для господарників різних форм власності,а саме як невеликих фермерських господарств, так і агрохолдингів.

Нашими задоволеними клієнтами на сьогодні вже стали більше 500 аграріїв в даному регіоні.

Для комплексного забезпечення в своєму портфелі на умовах дистриб’юції ми мамо більш 500 продуктів як вітчизняних, так і світових виробників.

Також маємо великий пакет препаратів за умови субдистриб’юції і завдяки цьому можемо забезпечити навіть найвибагливішу систему захисту або живлення. Але при цьому ми завжди намагаємося найти те оптимальне рішення, яке забезпечить максимальний прибуток для аграрія.

Комплексне забезпечення

  • Якісні фінансово обґрунтовані рекомендації вирощування с/х культур, підбір насіння, розробка систем живлення та захисту рослин безпосередньо до природно-кліматичних умов та матеріального забезпечення вашого господарства.
  • Індивідуальний підхід та оптимізація систем живлення і захисту рослин, яка забезпечить найбільш повну окупність ваших кошт в процесі вирощування.
  • Забезпечення повного циклу виробництва (насінням, хімічними продуктами, добривами) з урахуванням максимальної рентабельності від їх використання.

  • В своїй добірці ми можемо запропонувати більш 1000 найменувань препаратів, які сертифіковані за Європейськими стандартами якості і зберігаються в паспортизованих складах з дотриманням усіх вимог збереження екології нашого регіону.
  • Для забезпечення швидкої передачі наших товарів до аграрія, ми маємо власний автопарк, який постійно рухається за маршрутами між нашими безпосередніми клієнтами.

В сфері забезпечення господарників засобами виробництва ми ведемо тільки системний підхід.

Висококваліфіковані менеджери ретельно вивчають потреби с/х виробників усіх рівнів: від фермерських господарств до холдингів. І тільки на базі цього аналізу пропонують найбільш ефективні системи захисту, живлення, та підбір насіння. Для нас дуже важлива і економічна складова, і собівартість продукції за нашими рекомендаціями повинна бути оптимальної (відповідати ціна – якість)

Для нас стабільний розвиток агрогосподарств партнерів – це запорука взаємного успіху.

Важливим аспектом є забезпечення безпеки та збереження навколишнього середовища. Задля цього працюємо тільки з продуктами, які відповідають європейським стандартам.

Надаємо рішення для аграріїв, які дозволяють бути їм фахівцями найвищого ґатунку у сфері сільского господарства.

Наші партнери